A megújult Önkormányzati Hivatal Falunap 2016 Szabadság tér Horgásztó

Zsinórban harmadszor is döntetlennel zárta a megyei harmadosztályú pontvadászat aktuális fordulóját csapatunk: Rád SE – Sződliget SMTE 2-2 (1-2).

Az öt forduló után is veretlen sződligetiek a középmezőnyhöz tartozó, ám az utóbbi két fordulóban gyenge ellenfelének nyolc, illetve hat gólt rúgó rádiakhoz látogattak. A mérkőzés élénk gólváltással kezdődött, hiszen az első negyedóra környékén hat perc alatt háromszor is rezdült a háló. A sződligeti Honti Bence duplája között a hazaiak is betaláltak. A 2-1-es vendégelőny aztán a szünetig már nem is változott.

A fordulás után sokáig úgy nézett ki, a mieink meg tudják őrizni minimális, ám három pontot érő fórjukat. Sajnos, az elmúlt hetivel ellentétben, most az ellenfél tudott pontot menteni a hajrában: a 82. percben alakult ki a 2-2-es döntetlen. Az utolsó percben egy hazai játékos jutott a kiállítás sorsára, ám az eredmény már nem változott.

Végül a Nagymaros elleni hazai rangadóhoz hasonlóan 2-2-es döntetlen született, ami egy hete inkább egy pont megmentéseként, most viszont két pont elvesztéseként értékelhető.

Az eddig lejátszott féltucat fordulóban három győzelem után három döntetlen következett tehát a sződligeti gárdánál, amivel 12 szerzett pontot tudhat magáénak a csapat. Legközelebb szombaton délután háromkor a 14 csapatos csoport 11. helyén álló csőváriak látogatnak a sződligeti pályára.